Glams

Tanečná skupina GLAMS je absolútnou novinkou našej tanečnej školy. Talent, kreatívnosť, extravagancia, dynamickosť sú hlavnými doménami tejto mladej dievčenskej skupiny. Krásne dievčatá s prepracovaným imidžom pracujú na svojich talentoch takmer sedem rokov. Ako skupina GLAMS sa spoločne podieľajú na známom mene Fáber Dance School necelý rok.

Od momentu, kedy sa dievčatá stali súťažiacimi v prestížnej súťaži Česko-Slovensko má talent, sa snažia na sebe pracovať ešte s väčším nasadením. Vedia totiž, že jedine úspešná prezentácia im môže otvoriť dvere do ligotavého sveta šoubiznisu. Po postupe do „Veľkého tresku“ si dievčatá dopriali dámsku jazdu a po nej už len tréning, tréning a potom opäť len tréning.

GLAMS tancujú pre všetkých. Pre ženy, pre mužov, pre deti a aj pre teba. Tanečný parket, pódium a stage sú ich druhým domovom. Keď sa táto tanečná formácia stretne na jednom mieste nastáva mix rôznorodých tanečných kreácií, myšlienok a bláznivých nápadov. Zo zahmlenej a neucelenej predstavy sa postupne stáva okresaná a vycibrená choreografia so sexy nábojom.

Každá jedna z dievčat je osobitá a napriek tomu, že nemajú profesionálne zázemie na javisku sa rozdávajú vždy s obrovskou profesionalitou. To je GLAMS – život, radosť, nadšenie a úspech v jednom.

 

Disco tanec pre deti vo veku 7 - 10 rokov - začiatočníci

Deti začiatočníci sa v priebehu roka zoznámia s rôznymi tanečnými štýlmi ako hip hop, conterporary dance, waving, comercial dance a iné... V kurze bude zahrnutá aj  príprava choreografií na rôzne vystúpenia, podujatia a súťaže.
Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK.

 

Disco tanec pre deti vo veku 7 - 14 rokov - pokročilí

Pokročilá skupina tanečníkov sa bude učiť rôzne štýlové choreografie na známe pesničky podľa videoclipov z MTV. Deti budú pripravované na vystúpenia na rôzne podujatia a súťaže. 
Info o cenách nájdete v sekcii CENNÍK.

Vytlačiť E-mail

 
 

Kontakt