Rozvrhy

Rozvrh tréningov – Polifunkčný dom Victory, Námestie slobody 9, B.Bystrica škol.rok 2022/2023
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica, tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

PONDELOK      

 

 

 

 

UTOROK

14:45  15:30
 

Individuálna lekcia


Juraj Fáber

15:30  16:00
 

Individuálna lekcia


Juraj Fáber

16:00  16:45
 

Pohybová príprava


Ľubka Golianová

16:15 – 17:30
 

VT LAT - K2

Juraj Fáber

17:00 – 18:30
 

VT LAT - K1

Juraj Fáber

19:00 – 20:30

PRO-AM

Juraj Fáber

STREDA

 

 

16:00 – 17:00

Začiatočníci
Spoločenský Tanec
2022/2023


Marek Grúber

17:00 – 18:00
 

Mierne pokročilí - K3

Marek Grúber

18:00  19:00
 

LATINO LADY


Marek Grúber

 

 

ŠTVRTOK

 

 

 

 

19:00  20:00
 

Spoločenské tance pre dospelých
 

Začiatočníci

Juraj Fáber

20:00 – 21:00

Spoločenské tance pre dospelých
 

Pokročilí

Juraj Fáber

PIATOK

 

 

16:00 – 17:00
 

Začiatočníci 2021
Spoločenské tance
2022/2023


J. Fáber / Ľ. Golianová

16:00 – 17:00
 

Mierne pokročilí - K3


J. Fáber / Ľ. Golianová

17:00 – 18:15
 

VT LAT - K2

Juraj Fáber

18:15  19:00
 

Individuálna lekcia


Juraj Fáber

 

Rozvrh tréningov – Breznianska tančiareň RYTMUS, Rázusova 4, Brezno škol. rok 2022/2023
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica, tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

PONDELOK

14:00 – 15:30


Individuálny tréning

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

15:30 – 16:30
 

Začiatočníci 2022
Spoločenské tance

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

16:30 – 17:30
 

Mierne pokročilí
K3, VT LAT

Juraj Fáber
 

17:30 – 18:45
 

VT LAT
K2 + K1

Juraj Fáber

19:00 – 20:00
 

Pokročilí
Spoločenský tanec pre dospelých

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

19:45 – 20:45
 

Mierne pokročilí
Spoločenský tanec pre dospelých

Juraj Fáber
Ľubka Golianová

UTOROK

 

 

 

18:00 - 19:00
 

Latino Lady
pokročilé

Veronika Kupcová

19:00 – 20:15


Latino Lady
začiatočníčky

Veronika Kupcová

 

STREDA

14:00 – 14:45


Individuálny tréning

Kika Ondrovičová

14:45 – 15:30


Individuálny tréning

Kika Ondrovičová

15:30 – 16:15


Individuálny tréning

Kika Ondrovičová

16:15 – 17:30
 

VT STT
K3 + K2 + K1

Kika Ondrovičová

17:30 – 18:15


Individuálny tréning

Kika Ondrovičová

18:30 – 19:45


VT STT
Dospelí

Kika Ondrovičová

ŠTVRTOK

 

15:30 – 16:30
 

Začiatočníci 2022
Spoločenské tance

Terezka Vozárová
Marek Grúber

16:30 - 17:30
 

Mierne pokročilí - K3

Terezka Vozárová
Marek Grúber

18:00 – 19:00
 

Pokročilé
Latino Lady


Ľubka Golianová

19:00 – 20:00


Začiatočníci
Spoločenský tanec pre dospelých

Ľubka Golianová

 

PIATOK

14:00 - 14:45
 

Individuálny tréning

Mária Golowlewa

14:45 - 15:30
 

Individuálny tréning

Mária Golowlewa

15:30 - 16:15
 

Individuálny tréning

Mária Golowlewa

16:15 – 17:30
 

VT LAT
K3 + K2 + K1

Mária Golowlewa

17:30 – 18:30
 

VT LAT
BABY LATINO

Mária Golowlewa

 

 

Rozvrh tréningov – Zvolenské tanečno-športové centrum, Ľ. Štúra 61/31, Zvolen škol. rok 2022/2023
Fáber Dance s.r.o., Kalinčiakova 6216/5, 974 05 Banská Bystrica,tel: 0911 11 44 60

 

 

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

ČAS

 

PONDELOK

 

 

 

 

 

 

 

UTOROK

 

16:15-17:15

Začiatočníci 2022/2023
Spoločenské tance
stredná sála

Erik Jackuliak

17:15-18:15

Mierne pokročilí
K3
stredná sála

Mária Golowlewa

   

 

 

 

STREDA

14:00-15:00

Kurz spoločenských tancov

Juraj Fáber

16:00-17:00

Pohybová príprava
škôlkari
veľká sála

Juraj Fáber

17:00 – 18:00

K1 + K2 CP
(kategórie D, C, B, A, S)
veľká sála

Juraj Fáber

18:00 - 19:00

Začiatočníci
Spoločenský tanec pre dospelých
veľká sála

Juraj Fáber

19:00 - 20:00

SILVER
Spoločenský tanec pre dospelých
veľká sála

Juraj Fáber

20:00 - 21:00

GOLD
Spoločenský tanec pre dospelých
veľká sála

Juraj Fáber

 

ŠTVRTOK

14:00-15:30

Individuálny tréning
veľká sála


Tomáš Uváček

 

15:15-16:15

Mierne pokročilí
stredná sála

Erik a Eli

15:30-16:30

VT STT - K3
kategórie E, D, C
veľká sála

Tomáš Uváček

16:30-17:15

Individuálny tréning
veľká sála


Tomáš Uváček

16:15-17:15

Začiatočníci 2022/2023
stredná sála

Erik a Eli

17:15 – 18:30

VT STT - K1
kategórie: B, A, S
veľká sála

Tomáš Uváček

18:00 – 19:00

Latino Lady
stredná sála

Erik

PIATOK

 

 

   

19:00 - 20:00

Spoločenské tance
pre dospelých
GOLD

Juraj Fáber

20:00 - 21:00

Spoločenské tance
pre dospelých
Začiatočníci

Juraj Fáber

 

 

 

 


 

Vytlačiť